KTO SME A AKÉ JE NAŠE POSLANIE

Mgr. Atila Barus

Majiteľ a Inštruktor

PROFIL

Rozhodnutie pracovať ako inštruktor v autoškole v rodnom meste bolo spontánne, ale zároveň si dovolím tvrdiť, že nie náhodné. Po dlhoročných skúsenostiach s prácou učiteľa doma aj v zahraničí, som dostal ponuku na tento typ práce v období, kedy som sa rozhodoval, čo ďalej. Pozitívny vzťah k autám a učeniu sa skĺbil v jedno a rozhodnutie rozšíriť moje vedomosti a pole pôsobnosti bolo na svete. 

POSLANIE

V triede, v aute resp. na autocvičisku si prácu užívam a hlavne ma baví, pretože nie je jednotvárna ako by sa mnohým zdalo. Nie vždy je to so začínajúcimi mladými ľuďmi jednoduché, o to viac ma to poteší, keď vidím ich záujem a snahu získať nové vedomosti a zlepšiť svoje praktické zručnosti a posunúť sa bližšie k vytúženému cieľu, ktorým je získanie vodičského oprávnenia. Budeme radi, keď sa rozhodnete pre spoluprácu s nami.

Škoda Fabia 1.0 tSI

70 kW, 5 stupňová manuálna prevodovka
BENZÍN

Volkswagen Golf Plus 1.6

75 kW, 5 stupňová manuálna prevodovka
BENZÍN

Naše Autá

AUTá
NA KTORÝCH PREBIEHA VÝCVIK

Učiť príjemnou
a nenáročnou formou

Poslaním je naučiť účastníkov teóriu a následne ju aplikovať v praxi príjemnou a nenáročnou formou, bez stresu zo záverečnej skúšky a následné zaradenie sa medzi vodičov, ktorí jazdia rozumne, bezpečne, plynulo a svojou defenzívnou jazdou a správaním sa na pozemných komunikáciách neohrozujú ani seba, ani ostatných.

Naše kurzy

Kurzy otvárame cca každé 2 mesiace, resp. podľa záujmu. Každý kurz obsahuje teoretickú časť, autocvičisko a praktickú výučbu v premávke

Individuálne podmienky

Každý účastník kurzu sám individuálne zvolí formu, ktorá mu vyhovuje a spoločne pod vedením inštruktora sa vzájomným plánovaním jázd dopracuje až k záverečnej skúške

Zodpovedný prístup

Dlhodobá vysoká úspešnosť našich absolventov hovorí o skvelej príprave a vzájomnej spokojnosti po preverení teoretických a praktických vedomosti a zručnosti.

Viacjazyčná výučba

Výhodou všetkých kurzov je aj to, že sme nezabudli ani na cudzincov, ktorí sa taktiež môžu zapísať do kurzu, kde ponúkame rovnaké podmienky výučby v anglickom a španielskom jazyku.

HISTÓRIA

Autoškola AB Drive začala pôsobiť v Banskej Bystrici a okolí od 1.januára 2024 ako nasledovník Autoškoly Vladimíra Fila, ktorý tu úspešne dlhodobo pôsobil viac než 24 rokov. Práve na základe jeho dlhodobých skúseností, praxe a odbornosti chceme naďalej pokračovať vo vzdelávaní, výcviku mladých, začínajúcich vodičov a vodičiek, ktorí by radi získali vodičské oprávnenie v príjemnom prostredí skúseného tímu kvalifikovaných inštruktorov.

Nezabúdame ani na kategóriu ľudí, ktorí už vodičský preukaz majú, ale potrebujú svoje praktické zručnosti zlepšiť, doladiť resp. na tých, ktorí dlho nesedeli za volantom a radi by sa zaň vrátili, vo forme rekondičných jázd. 

NÁŠ CIEĽ

V súlade s platnou legislatívou a učebnými osnovami prinášame záujemcom všetkých vekových skupín možnosť zapísať sa do kurzov, kde Vás prevedieme kompletným poznaním aktuálneho znenia zákona č.8/2009 Z.z. Zákon o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov, zákona č.315/1996 Z.z. Zákon o premávke na pozemných komunikáciách a iných príslušných zákonov a nariadení modernou a jednoduchou formou s použitím moderných technológií a učebných pomôcok, ktoré sú bezplatnou súčasťou našich kurzov.

Poslaním je naučiť účastníkov teóriu a následne ju aplikovať v praxi príjemnou a nenáročnou formou, bez stresu zo záverečnej skúšky a následné zaradenie sa medzi vodičov, ktorí jazdia rozumne, bezpečne, plynulo a svojou defenzívnou jazdou a správaním sa na pozemných komunikáciách neohrozujú ani seba, ani ostatných.

autoškola banská bystrica o nás

KDE NÁS NÁJDETE A KDE PREBIEHA VÝUČBA?

Navštívte Nás V Budove SOŠ IT, Tajovského 30, Banská Bystrica, Učebňa Č. 51

KONTAKTUJTE NÁS

Nechajte nám Vaše údaje a ozveme sa naspäť